Түркістан облысының Қоғамдық кеңесі мүшелерінің ТІЗІМІ

Түркістан облысының Қоғамдық кеңесі мүшелерінің ТІЗІМІ

 

 

Аты-жөні Қызметі
1. Мелдеханов Өмірзақ Пердебекұлы Түркістан облысы Қоғамдық кеңесінің төрағасы, Түркістан облыстық мәслихатының депутаты,
2. Балабиев Қайрат Рахымұлы Түркістан облыстық мәслихатының хатшысы
3. Натбаев Ғазизбек Иманбекұлы Түркістан облысы Қоғамдық кеңесінің хатшысы, облыстық мемлекеттік сатып алу басқармасы басшысының орынбасары
4. Сәдібеков Ұласбек Сәдібекұлы Түркістан облысы әкімінің орынбасары
5. Тұрғымбеков Әуелхан Елтайұлы Түркістан облысы әкімі аппаратының басшысы
6. Досболов Әбілқасым Үсіпбайұлы Түркістан облыстық мәслихатының депутаты
7. Мәуленқұлов Жеңісбек

 

«Ардагерлер ұйымы» республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының төрағасы
8. Жамалбек Шәріпбек Жамалбекұлы Түркістан облыстық мәслихатының депутаты
9. Абышева Хадича Агзамовна

 

«Сана Сезім» әйелдер бастамаларының құқықтық  орталығы» қоғамдық бірлестігінің президенті
10. Балажан Абай

Бекназарұлы

 

«Түркістан» облыстық қоғамдық- саяси газеті редакциясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директор-бас редакторы
11. Өсербаев Аңсар Жаңабайұлы Түркістан облысының әкімі аппараты қоғамдық мониторинг бөлімінің басшысы
12. Шарафиев Нұрлан Мұхтарұлы Түркістан облысының «Қазпочта» АҚ филиалы әкімшілік басқармасының басшысы
13. Жалмұрзаев Батырбек Қаратайұлы Облыстық дін істері басқармасының діни бірлестіктермен жұмыс жөніндегі бөлімінің басшысы
14. Қалмұратов Мұратәлі Оразалыұлы Түркістан облысының әкімі аппараты Қазақстан Халқы Ассамблеясы хатшылығының меңгерушісі
15. Тұрсынқұлұлы Исмат Еңбек ардагері
16. Бекенова Құралай Әбдуәліқызы «Қазақстан іскер әйелдері қауымдастығы» республикалық қоғамдық бірлестігі Түркістан облыстық филиалының төрайымы
17. Караибрагимов Раис Казимович  «Түркістан облысының фермерлері мен кәсіпкерлерін қолдау қоры» Микрокредиттік ұйымы» Түркістан облысының қоғамдық қорының басқарушысы
18. Лимаренко Марина Анатольевна «Южный Казахстан» облыстық қоғамдық-саяси» газеті» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директор-бас редакторы
19. Маманова Дана Абдамитқызы «Ғаламат» қоғамдық бірлестігінің төрайымы

 

20. Мухамедова Ася

Ириковна

«Фармимпекс 1» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры

 

21. Өмірәлиев Әлібек Кәденұлы Түркістан облыстық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы
22. Подвиг Александр Юрьевич «Соотечественник» Түркістан облысының азаматтық құқықтарды қорғау қозғалысы»  қоғамдық бірлестігінің төрағасы
23. Торопов Вадим Александрович  «Шымкент қалалық мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

24. Шерімқұлов Досыбай Айтбайұлы Еңбек ардагері
25. Әбіш Дулатбек Назарбекұлы Түркістан облыстық мәслихатының депутаты
26. Ташқараев Әбдіғани

 

«МИГ» ашық акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы
27. Қонысбек Байдулла

 

Түркістан облысы әділет департаментінің баспасөз хатшысы
28. Байғұт Мархабат

 

«Ырыс алды — ынтымақ» қоғамдық форумының атқарушы хатшысы
29. Төлебаев Кенжехан Атақұлұлы «Шымкент аграрлық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының директор кеңесшісі
30. Сүлеймен Ғайни Сүлейменұлы «Жаңару» сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалыс» республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облысының төраға орынбасары

 

31. Майханов Ғалымжан Тастанұлы «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағы» республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының төрағасы
32. Темірбаева Әсия Құралқызы ҚР Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көшi-қон комитетiнiң Түркістан облысы бойынша департаментiнiң басшысы
33. Әшірбаев Бахытжан Шәкірұлы Қазақстан Республикасы «Чернобыль Одағы» Түркістан облыстық қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

34. Дүйсебеков Береке Талғатұлы Түркістан облыстық «Жастар ресурстық орталығың» директоры
35. Өтеген Жанысбек «Береке-Бөржар» ЖШС-нің директоры
36. Азбеков Мұратхан Сарварұлы «Мұрат — Дантист» тіс емдеу клиникасы ЖШС президенті
37. Нажметдинұлы Болатбек «Дала-Транс» ЖШС-нің бас директоры
38. Ахметов Абдулла ҚР ЕжӘҚМ  «Республикалық еңбекті қорғау ғылыми-зерттеу институты» РМКК Түркістан облысы филиалының директоры
39. Бітемиров Мұхтар Кұралұлы Шымкент қалалық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, Шымкент қалалық мәслихатының депутаты
40. Садвақасов Баймахан Қожатайұлы Ордабасы аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, Ордабасы аудандық мәслихатының  хатшысы
41. Бердібеков Тоқсанбай Шардара аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, Шардара аудандық мәслихатының депутаты
42. Момынов Мұхтар Қазығұрт аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, Қазығұрт аудандық мәслихатының депутаты
43. Достанов Жебел Арыс қалалық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, Арыс қаласының «Агро» кәсіподақ комитетінің  төрағасы
44. Анашев Қалаубек Түлкібас аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, еңбек ардагері
45. Жүнісов Тойым Мақтарал аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, еңбек ардагері
46. Жұмабаев Исахан Жұмабайұлы Кентау қалалық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, «Кентау қалалық ардагерлер ұйымы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы
47. Спабеков Сылқынбек Әбдіханұлы Бәйдібек аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, Бәйдібек аудандық мәслихатының депутаты
48. Мұсабеков Базарбай Зубайдуллаұлы Түркістан қалалық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, Түркістан облыстық мәслихатының депутаты
49. Жиенбаев Сейтназар Сарыағаш аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, еңбек ардагері
50. Қабылбеков Амангелді Сайрам аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, еңбек ардагері
51. Еспенбетов Қабылбек Аманбекұлы Созақ аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы
52. Жолымбек Кенжетай Төлеби аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы, еңбек ардагері
53. Темірбеков Мырзахмет Отырар аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасы